- Головна
- Товари для мисливства та риболовлі
- Ножі та інструменти | Сторінка: 3
Ножі та інструменти | Сторінка: 3

Selection by parameters
Page - 3
В наявності
Артикул: 6927595744666
| вага | 180 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | 3CR13, рукоятки з склонаповненого нейлону |
| Тип товару | Інструменти |
| Виробник | Naturehike |
770 грн.
В наявності
Артикул: 6927595717820
| вага | 374 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | високовуглецева сталь, сплав алюмінію. |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 25+3,8+2,8*11 см |
800 грн.
В наявності
Артикул: 6927595761847
| вага | 1.2 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Інструменти |
| Марка сталі | 3Cr13 |
| Виробник | Naturehike |
3 010 грн.
В наявності
Артикул: HK001
| вага | 1.72 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Інструменти |
| Виробник | Adimanti |
| Тип | лопата |
2 200 грн.
В наявності
Артикул: HK002
| вага | 1.73 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Інструменти |
| Виробник | Adimanti |
| Тип | лопата |
2 450 грн.
В наявності
Артикул: AXE-003
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Інструменти |
| Виробник | Adimanti |
| Тип | топор |
1 710 грн.
В наявності
Артикул: 6927595717813
| вага | 0.374 кг |
| Матеріал | високовуглецева сталь, сплав алюмінію. |
| Тип товару | Інструменти |
| Розмір | 25+3,8+2,8*11 см |
| Виробник | Naturehike |
800 грн.
В наявності
Артикул: CP-02A
| вага | 28.4 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Інструменти |
4 990 грн.
В наявності
Артикул: CP-02B
| вага | 28.4 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип товару | Інструменти |
4 990 грн.
В наявності
Артикул: 960941
| Гарантія | 14 днів |
| Тип товару | Інструменти |
| Виробник | СИЛА |
| Тип | Лопати |
204 грн.



















