- Główna
- Artykuły myśliwskie i wędkarskie
- Noże i narzędzia | strona: 3
Noże i narzędzia | strona: 3

Selection by parameters
Na stanie
Kod: 6927595744666
| Waga | 180 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | 3CR13, рукоятки з склонаповненого нейлону |
| Тип товару | Інструменти |
| Producent | Naturehike |
71,97 zł
Na stanie
Kod: 6927595717820
| Waga | 374 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | високовуглецева сталь, сплав алюмінію. |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 25+3,8+2,8*11 см |
74,77 zł
Na stanie
Kod: 6927595761847
| Waga | 1.2 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Тип товару | Інструменти |
| Марка сталі | 3Cr13 |
| Producent | Naturehike |
281,31 zł
Na stanie
Kod: HK001
| Waga | 1.72 кг |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Тип товару | Інструменти |
| Producent | Adimanti |
| Rodzaj | łopata |
205,61 zł
Na stanie
Kod: HK002
| Waga | 1.73 кг |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Тип товару | Інструменти |
| Producent | Adimanti |
| Rodzaj | łopata |
228,98 zł
Na stanie
Kod: AXE-003
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Тип товару | Інструменти |
| Producent | Adimanti |
| Rodzaj | Sokyra |
159,82 zł
Na stanie
Kod: 6927595717813
| Waga | 0.374 кг |
| Матеріал | високовуглецева сталь, сплав алюмінію. |
| Тип товару | Інструменти |
| Розмір | 25+3,8+2,8*11 см |
| Producent | Naturehike |
74,77 zł
Na stanie
Kod: CP-02A
| Waga | 28.4 г |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Тип товару | Інструменти |
466,36 zł
Na stanie
Kod: CP-02B
| Waga | 28.4 г |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Тип товару | Інструменти |
466,36 zł
Na stanie
Kod: 960941
| Gwarancja | 14 dni |
| Тип товару | Інструменти |
| Producent | СИЛА |
| Rodzaj | Лопати |
19,07 zł



















