Naturehike

Na stanie
Kod: 6927595774960
| Waga | 84 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | поліестер |
| Тип товару | Аксесуари |
| Висота | 13 см |
31,78 zł
Na stanie
Kod: 6927595773833
| Waga | 1.35 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд, сітка, алюміній |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 44 х 46 х 103 см |
325,24 zł
Na stanie
Kod: 6927595750872
| Waga | 1.7 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 68 х 46 х 40.5 см |
180,38 zł
Na stanie
Kod: 6927595737309
| Waga | 1 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 41 х 34.5 х 29 см |
110,29 zł
Na stanie
Kod: 6927595737293
| Waga | 1 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 41 х 34.5 х 29 см |
110,29 zł
Na stanie
Kod: 6976023929885
| Waga | 3.48 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюміній , поліестер |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 54 х 53.5 х 84.5 / 67 см |
517,76 zł
Na stanie
Kod: 6927595733813
| Waga | 422 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюміній, тканина 600D Oxford |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 46.5 x 23.5 x 22 см |
73,84 zł
Na stanie
Kod: 6927595733806
| Waga | 422 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюміній, тканина 600D Oxford |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 46.5 x 23.5 x 22 см |
72,90 zł
Na stanie
Kod: 6927595772287
| Waga | 460 г |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюміній, тканина |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 34 x 25 x 10 см |
140,19 zł
Na stanie
Kod: 6927595721391
| Waga | 270 gr |
| Gwarancja | 1 rik |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Producent | Naturehike |
| Rodzaj | stolety |
60,75 zł
Na stanie
Kod: 6927595708620
| Waga | 2.65 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | TPU |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 165x95x65 см |
1 112,15 zł
Na stanie
Kod: 6927595747735
| Waga | 3.19 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюміній, поліестер |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 190x65x38/18 см |
600 zł
Na stanie
Kod: 6927595747728
| Waga | 3.19 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюміній, поліестер |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 190x65x38/18 см |
600 zł
Na stanie
Kod: 6927595740613
| Waga | 2.3 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюміній, нейлон 600D |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 190 x 65 x 38 см |
673,84 zł
Na stanie
Kod: 6927595740606
| Waga | 2.3 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюміній, нейлон 600D |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 190 x 65 x 38 см |
619,63 zł
Na stanie
Kod: 6927595777466
| Waga | 6 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | поліестер, дерево, алюміній |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 196x64x43 см |
399,07 zł
Na stanie
Kod: 6927595749616
| Waga | 6 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | поліестер, дерево, алюміній |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 196x64x43 см |
344,86 zł
Na stanie
Kod: 6927595733615
| Waga | 1.28 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюмінієвий сплав, поліестер |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 102 х 48 х 43 см |
217,76 zł
Na stanie
Kod: 6927595730683
| Waga | 1.1 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюміній, поліестер |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 68 x 56 см |
215,89 zł
Na stanie
Kod: 6927595730676
| Waga | 1.1 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюміній, поліестер |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
| Розмір | 68 x 56 см |
256,08 zł
Na stanie
Kod: 6927595747032
| Waga | 5.8 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд 600D, алюмінієвий сплав |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 113 х 53 х 74 см |
421,50 zł
Na stanie
Kod: 6927595735084
| Waga | 2.1 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд із поліестеру 600D , алюміній , бук |
| Розмір | 52 x 43 x 62 см |
| Producent | Naturehike |
238,32 zł
Na stanie
Kod: 6927595735091
| Waga | 2.1 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | тканина Оксфорд із поліестеру 600D , алюміній , бук |
| Розмір | 52 x 43 x 62 см |
| Producent | Naturehike |
238,32 zł
Na stanie
Kod: 6927595707227
| Waga | 1.65 кг |
| Матеріал | полотняна тканина 12А Canvas |
| Розмір | габарити місця для сидіння - 120 х 145 см; розміри у розкладеному положенні – 205 х 145 см; розміри у складеному вигляді – 42 х 27 х 11 см |
| Producent | Naturehike |
| Rodzaj | fotel |
340,19 zł
Na stanie
Kod: 6927595707234
| Waga | 1.65 кг |
| Матеріал | полотняна тканина 12А Canvas |
| Розмір | габарити місця для сидіння - 120 х 145 см; розміри у розкладеному положенні – 205 х 145 см; розміри у складеному вигляді – 42 х 27 х 11 см |
| Producent | Naturehike |
| Rodzaj | fotel |
323,37 zł
Na stanie
Kod: 6927595741955
| Szerokość | 45cm |
| Waga | 1.2 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | тканина 1680D Oxford, нейлонова сітка, алюмінієвий сплав. |
| Розмір | 56,5 x 45 x 62 см |
161,69 zł
Na stanie
Kod: 6927595707388
| Waga | 8.8 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | натуральний бук |
| Producent | Naturehike |
| Rodzaj | tabela |
686,92 zł
Na stanie
Kod: 6927595789452
| Waga | 6 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | натуральний бук |
| Розмір | 90 х 45 х 43 см |
| Producent | Naturehike |
525,24 zł
Na stanie
Kod: 6927595774892
| Waga | 6.5 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюміній |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Розмір | 121.5 x 68 x 43/65 см |
643,93 zł
Na stanie
Kod: 6927595735169
| Waga | 4 кг |
| Gwarancja | 1 rik |
| Матеріал | алюміній |
| Розмір | 90 x 52 x 46/68 см |
| Producent | Naturehike |
429,91 zł




































